Sold out!
, ,

Origami – Anijet

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 6 vjeç

Origami

Palosni letrat sipas udhëzimeve dhe bëni varkat tuaja! Mund të ndërtoni shumë varka, 15 x 3 madhësi të ndryshme secila. Më pas hapni velën, vendosni flamurët mbi fijet e pambukta dhe kapitenin! Një mori aksesorësh për të kompozuar varkat më të bukura! 

Design Peggy Nille

1,100L

Sold out!

Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Origami – Anijet”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…