, ,

Origami – Avionë

Djeco
Availability:

10 stok


Mosha: 7 vjeç

Origami

Një prezantim i origami me një qasje shumë të thjeshtë hap pas hapi.

Bëni 5 modele avionësh letre, shumë të bukur dhe me disa pasagjerë mjaft të çuditshëm në bord. Shtoni pilotin dhe avionët janë gati për ngritje!

  • 5 modele avionësh të ndryshëm
  • 20 letra me origjinë (4 nga secila aeroplan) dhe 20 pilot. 
  • Mënyra e palosjes është e shënuar paraprakisht dhe ka udhëzime me ilustrime të thjeshta, të qarta për t’u ndjekur. 

Design Peggy Nille

1,600L

10 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Origami – Avionë”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…