, ,

Organizuese Liewodo, me ndarje – Faune Green

Liewood
Availability:

11 stok


Organizuese me 3 ndarje, dy më të ngushta dhe një më e gjerë.

Ideale për në tavolinën e punës, për lapsa dhe ngjyra, por shumë e përshtatshme edhe në kuzhinë apo në dhomën e bebit.

2,800L

11 stok

Loading...
Përmasa 17 × 17 × 13.5 cm
Marka

Materiali

Plastikë ushqimore, ABS

Siguria

Pa toksina, pa BPA, pa Phthalates

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Organizuese Liewodo, me ndarje – Faune Green”

There are no reviews yet.