,

Orë dore – Pirati

Djeco

Orat e bukura të Djecos, janë elegante, plot ngjyra dhe i mësojnë fëmijëve të moshës teknologjike të tregojnë kohën me akrepa!

Argëtuese dhe shumë edukative!

  • E heshtur
  • Rezistente ndaj spërkatjeve me ujë, por nuk këshillohet të bëni dush, të futeni në det apo pishinë.
  • Rripi prej poliesteri ka përmasa 20cm x 14mm, ekrani Ø 3cm
  • Dizenjot origjinale nga Lucille Michieli

3,000L

Loading...
Marka

Ngjyra

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Orë dore – Pirati”

There are no reviews yet.