,

Puzzle – Rreth Botës + Libërth 200pjs

Djeco
Availability:

5 stok


  • Mosha: 6 vjeç
  • 200 pjesë 
  • Puzzle Poster Libërth me kuriozitete rreth Botës

Merrni një udhëtim rreth botës për të zbuluar disa nga vendet më mahnitëse dhe të pazakonta në planet! Ky puzzle prej 200 pjesësh përfshin një poster dhe broshurë që tregon emrat e të gjithë atraksioneve në hartë.

Ngjyrat dhe cilësia janë të shkëlqyera për t’u vendosur më pas në mur si poster e përfunduar. Përfshin edhe një poster me madhësi të plotë.

Përmasa e puzzle: 61 x 38cm

2,300L

5 stok

Loading...
Compare
Përmasa 34 × 5 × 26 cm
Mosha

Marka

Materiali

Karton

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Puzzle – Rreth Botës + Libërth 200pjs”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…