,

Puzzle 200cp – Hapësira + Libërth

Djeco
Availability:

7 stok


  • Mosha: 6 vjeç
  • 200 pjesë 
  • Puzzle Poster Libërth me kuriozitete rreth Hapësirës

Fluturoni në hapësirë ​​dhe mësoni gjithçka rreth sistemit diellor. Puzzle vjen me një poster me madhësi të plotë dhe një broshurë të mbushur me fakte mbi hapësirën dhe zbulimet e njeriut, duke e bërë këtë aktivitet të shkëlqyeshme për të mësuar dhe për të ndezur një diskutim edukativ!

Përmasa puzzle: 61 x 38cm

Ndryshimi i Puzzle të Djeco?! Dizajni i bukur dhe plot detaje artistike!

Dizenjuar nga Annabelle Buxton

2,300L

7 stok

Loading...
Compare
Përmasa 34 × 5 × 26 cm
Mosha

Marka

Materiali

Karton

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Puzzle 200cp – Hapësira + Libërth”

There are no reviews yet.