,

Puzzle 100cp – Kafshët e Botës + Libërth

Djeco
Availability:

6 stok


  • Mosha: 5 vjeç
  • 100 pjesë 
  • Puzzle Poster Libërth me kuriozitete rreth Kafshëve & Vendbanimeve

Zbuloni kafshët e botës ndërsa argëtoheni me këtë puzzle me 100 copë, një poster dhe një broshurë! Njihuni me emrat e kafshëve dhe ku jetojnë ata nëpër Tokë.

Përmasa e puzzle: 61 x 38cm

Ndryshimi i Puzzle të Djeco?! Dizajni i bukur dhe plot detaje artistike!

Dizenjuar nga Laurence Moussel

2,300L

6 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Puzzle 100cp – Kafshët e Botës + Libërth”

There are no reviews yet.