-47%
, , , , , ,

Numrat prej druri

Availability:

6 stok


Mosha: 18muaj

Lojë dhe mësim! Tabela e bukur prej druri argëton fëmijët e vegjël duke rrotulluar pllakat e vogla, të cilat numërojnë nga 1-10. Për çdo numër ka edhe figura nga koleksioni i personazheve artistike dhe origjinale të Konges Sløjd.

Lodrat prej druri me dizajne minimaliste stimulojnë një gjeneratë të re argëtimi paqësor dhe njëkohësisht didaktik.

3,280L 6,200L

6 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Numrat prej druri”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…