Sold out!
, , ,

Fletë ngjyrosje – Surpriza Thumbalina

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 6-11 vjeç

Teknika: Letra për ngjyrosje

Ngjyrosini letrat e bukura me ilustrime përrallore dhe vendosini sipër njëra tjetrës me anë të palosjes së cepave sipas udhëzimeve për të zbuluar surprizën! Do të shfaqet një botë e re!

Dizajn Peggy Nille

550L

Sold out!

Përmasa 22 × 23 cm
Mosha

, ,

Marka

Materiali

Letër

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Fletë ngjyrosje – Surpriza Thumbalina”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…