Sold out!
, , ,

Fletë Ngjyrosje – Surpriza me flutura

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 6-9 vjeç

Teknika: Letra për ngjyrosje

Ky është një aktivitet për ngjyrosje në 3D me temë fluturat. Ngjyrosni në ilustrimet e bukura bardhë e zi dhe më pas vendosni format sipër njëra tjetrës për të krijuar një pamje tre-dimensionale.

Dizajn Peggy Nille

550L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Fletë Ngjyrosje – Surpriza me flutura”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…