, ,

Ngjyros me duar!

Djeco
Availability:

3 stok


Mosha: 18 muaj 

Një prezantim i shkëlqyeshëm me artin dhe ngjyrosjen duke kufizuar disi rrëmujën! Hapni faqen plastike, shtoni disa pika bojë mbi fletë dhe mbylleni përsëri. Fëmijët mund të nisin të përhapin bojën me duar dhe të ngjyrosin kështu imazhin!

  • Boja më pas mund të lahet me pak ujë dhe mund të rinisni përsëri ngjyrosjen!
  • Ndërton aftësitë e hershme themelore mbi artin, duke përzier ngjyrat dhe nxitur krijimtarinë.

Design nga Olivia Cosneau

2,500L

3 stok

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ngjyros me duar!”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…