Sold out!
, ,

Ngjyrat – Përparëse Pune

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 3-6 vjeç

Mbroni veshjet e fëmijëve tuaj gjatë procesit artistik!

Një përparëse e adhurueshme me mëngë të gjata, elegante! E përkryer për fëmijët e gjatë nga 90 – 115cm.

(Shumica e ngjyrave Djeco janë lehtësisht të pastrueshme me një copë të lagur. Produktet ku shihni mbi ambalazh shenjën Super Washable do të thotë se janë lehtësisht të pastrueshme me një copë të lagur pa lënë asnjë njollë në rroba, mobilie dhe kudo tjetër! )

***

Zgjidhni artikuj kancelarikë për fëmijë cilësor dhe jo toksike nga Djeco! 

 

2,000L

Sold out!

Peshë 44 kg
Përmasa 25 × 3 × 12 cm
Mosha

,

Marka

Ngjyra

Materiali

Dru, MDF EN-Norm: EN 716:2017

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ngjyrat – Përparëse Pune”

There are no reviews yet.