,

Ngjyra – Lapustilat e Parë

Djeco
Availability:

6 stok


Mosha: 18 muaj

Lapustila me bazë ujë, me ngjyra të ndezura dhe me një cilësi: lahen e pastrohen si me magji nga çdo cep i shtëpisë, ku fëmija vizaton “aksidentalisht”!

***

Prindër, shikoni për shenjën Super Washable në produktet Djeco! Do të thotë se këto ngjyra janë lehtësisht të pastrueshme me një copë të lagur pa lënë asnjë njollë në rroba, mobilie dhe kudo tjetër! 

Zgjidhni artikuj kancelarikë për fëmijë cilësor dhe jo toksike nga Djeco! 

850L

6 stok

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ngjyra – Lapustilat e Parë”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…