Sold out!
,

Ngjyrat – 12 Lule, Crayons

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 18 muaj

Ky set fantastik ka 12 bojra dhjami në forma lulesh për t’u mbajtur lehtësisht në duar. Fëmijët e vegjël nisen në udhëtimin e tyre artistik me këtë koleksion shumëngjyrësh. Përmasa: 4.5 x 4.5cm.

Nuk lënë asnjë njollë!  

***

Zgjidhni artikuj kancelarikë për fëmijë cilësor dhe jo toksike nga Djeco! 

1,400L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ngjyrat – 12 Lule, Crayons”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…