, , ,

Ngjyra – Me duar, Sweet

Djeco
Availability:

2 stok


Mosha: 18 muaj 

6 tubetë me ngjyra të buta për të ngjyrosur me gishta dhe duar!

Lëreni të lirë imagjinatën dhe krijimtarinë!

  • Ngjyrat janë lehtësisht të pastrueshme nga çdo sipërfaqe me pak ujë! Zhduken si me magji!
  • Të sigurta dhe sipas standardeve të BE për produkteve kancelarike për fëmijë të vegjël

2,300L

2 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ngjyra – Me duar, Sweet”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…