Sold out!
, , ,

Ndriçues – Lila & Pupi

Djeco
Availability:

S’ka stok


Lila & Pupi është pjesë e koleksionit Celeste të Little Big Room nga Djeco.

Ndriçuesi ka një efekt magjik në dhomën e vogëlushëve dhe e kthen errësirën në një botë të qetë përrallash!

Ngjyrat ndryshojnë dhe yjet me xixa rrotullohen rreth e qark Lilës&Pupit.

Punon me 3 bateri të zakonshme. Xixat rrotullohen me anë të një ventilatori të vogël, për të kursyer jetën e baterive!

5,500L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ndriçues – Lila & Pupi”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…