-47%
, , ,

Ndriçues Led – Qumështi

Konges Slojd
Availability:

2 stok


hand in hand in dream land

Ndriçues LED nga koleksioni i fundit nga Konges Slojd. Pordhuar me polyresin i cilësisë së lartë, ultra i lehtë.

Fantastik dhe ëndërrimtar, i përshtatshëm për dekorin e dhomës së fëmijëve apo zgjimeve gjatë natës.

  • Me 3 nivele ndriçimi;
  • Ndriçim i ngrohtë, 5w;
  • Bateri të rikarikueshme me kabëll USB, të gjitha të përfshira;
  • 22cm x 20cm x 13 cm

3,600L 6,800L

2 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ndriçues Led – Qumështi”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…