Sold out!
,

Napa 2U – 100×120, Eden Green

Nobodinoz
Availability:

S’ka stok


  • Përmasa 100×120 cm secila
  • 2 nuanca ngjyrash Eden Green & Sweet Dots

Napat e famshme të Nobodinoz nuk kanë të krahasur falë cilësisë së lartë. Ruajnë butësisë pas çdo larjeje. Mund të përdoren për shumë qëllime, duke nisur nga ditët e para të lindjes së bebushit.

Paketuar në një kuti blu të errët me yje të arta, dizajni klasik i Nobodinoz, që e bën edhe një dhuratë shumë të bukur për nënat e reja.

  • Certifikatë: GOTS pambuk organik – OEKO-TEX® CLASS 1 certified fabrics
  • Extra-i butë
  • Dizenjuar dhe prodhuar me kujdes në Barcelonë

Nobodinoz është i mirënjohur në Europë për produkte e mrekullueshme tekstile për të vegjël, ku çdo stad i prodhimit, nga dizajni, prerja, ngjyrosja dhe paketimi ndodh në Spanjë (apo Francë).

5,500L

Sold out!

Compare
Marka

Materiali

100% pambuk organik

Mirmbajtja

Larja në lavatriçe me cikël të butë 30gradë, pa zbardhues, mos e lini në ujë, pa centrifugë të fortë, jo hekurosje

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Napa 2U – 100×120, Eden Green”

There are no reviews yet.