,

Napa 3x, 65×65, Rose Dust

Konges Slojd
Availability:

4 stok


Napat ultra të buta dhe organike nga Konges Sløjd, në 3 nuanca.

  • Përmasa 65x65cm secila
  • Mund të lahen me 40gradë në lavatriçe me cikël të butë
  • 100% pambuk organik

2,500L

4 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Napa 3x, 65×65, Rose Dust”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…