,

Napa 3x, 65×65, Popcorn

Konges Slojd
Availability:

3 stok


Napat ultra të buta dhe organike nga Konges Sløjd! Design i ri me popcorn!! Argëtues dhe me stilin e pagabueshëm dhe minimalist skandinav.

  • Përmasa 65x65cm secila
  • Mund të lahen me 40gradë në lavatriçe me cikël të butë
  • 100% pambuk organik

2,500L

3 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Napa 3x, 65×65, Popcorn”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…