Sold out!
,

Napa 3x, 65×65, Cherry

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Napat ultra të buta dhe organike nga Konges Sløjd, me dizajnin klasik të markës daneze me qershi.

  • Përmasa 65x65cm secila
  • Mund të lahen me 40gradë në lavatriçe me cikël të butë

2,500L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Napa 3x, 65×65, Cherry”

There are no reviews yet.