,

Napa 3x, 65×65, Amour Rouge

Availability:

2 stok


Napat ultra të buta dhe organike nga Konges Sløjd nga koleksioni plot zemra Mon Amour i Konges Sløjd.

  • Përmasa 65x65cm secila
  • Mund të lahen me 40gradë në lavatriçe me cikël të butë
  • 100% pambuk organik

3,000L

2 stok

Loading...
Përmasa 65 × 65 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Napa 3x, 65×65, Amour Rouge”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…