, , ,

Music Playground – Janod

Janod
Availability:

1 stok


Mosha: 12 muaj

Një park lojrash muzikor, i gjithë për të shuar kuriozitetin e më të vegjëlve.

Përmban 5 tinguj të ndryshëm, për të zbuluar tinguj të ndryshëm.

Djarja është e lëvizshme dhe mund të përdoret më vete edhe si daulle.

Ideuar plot shije nga Janod, me ngjyra të lehta romantike.

Materiali: Dru, Metal

Përmasa: 18 cm e lartë x Baza 9 x 9 cm

***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

5,200L

1 stok

Përmasa 9 × 9 × 18 cm
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Music Playground – Janod”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…