,

Mushama Shiu – Mon Amour

Konges Slojd
Availability:

3 stok


Mushama Shiu gjysëm transparente, me zemra të kuqe më të theksuara.

  • E lehtë dhe shumë e butë!
  • Të gjitha qepjet dhe kopsat janë gjithashtu kundra ujit, duke e bërë WATERPROOF LEVEL 10.000 (sipas standardit BIONIC FINISH ECO)
  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

6,600L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , , ,

Materiali

100% THERMOPLASTIC POLYURETHANE

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mushama Shiu – Mon Amour”

There are no reviews yet.