Multiaktivitete – Shoqëria e Lepurushit

Janod
Availability:

6 stok


Mosha: 12 muaj

Një set dizenjuar për të nxitur kuriozitetin e më të vegjëlve, me telat ku duhet të kalojnë gurët në formë kafshësh të vogla, karrotat që futen dhe nxirren nga toka dhe domatja që ndahet e formohet.

  • Dru & MDF
  • Përmasat: 28.5 x 20 x 19 cm

***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

6,700L

6 stok

Loading...
Përmasa 12 × 6.5 × 6.5 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Multiaktivitete – Shoqëria e Lepurushit”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…