Sold out!
, ,

Mozaik – Space Battle

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 5 vjeç

Shtoni copat e mozaikëve katrorë, me shkëlqim dhe efekte metalike, mbi ilustrimet me tema fantastike: Lufta e yjeve. Krijoni luftëtarët tuaj 

Fëmijët ndjekin kodin e ngjyrave të treguar mbi fletë dhe ngjisin mozaikët e vegjël, për të zbukuruar figurat.

Seti vjen: 4 letra për të dekoruar dhe 11 fletë me katrorë mozaiku me shkëlqim.

2,200L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mozaik – Space Battle”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…