, ,

Mozaik – Me dinosaur

Djeco
Availability:

9 stok


Mosha: 5 vjeç

Shtoni copat e mozaikëve katrorë, me shkëlqim dhe efekte metalike, mbi imazhet e bukura të dinosaurëve.

Fëmijët ndjekin kodin e ngjyrave të treguar mbi fletë dhe ngjisin mozaikët e vegjël, për të zbukuruar dinosaurët e tyre aq të dashur.

Seti: 2 letra për të dekoruar dhe 7 fletë me katrorë mozaiku me shkëlqim.

Dizenjuar nga Marie Desbons

1,800L

9 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mozaik – Me dinosaur”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…