, ,

Motoçikleta Philip, Janod

Janod
Availability:

2 stok


Mosha: 18 muaj

Motoçikleta vintage me dy vende, nga Janod, ka dy pilotë, rrotat prej gome, dhe e bërë sipas stilit të paimitueshëm francez të Janod. Do t’ju shoqërojë me vite, si një ndër lojrat më të bukura dhe jetëgjatë. Ëshë e sigurt për përdorim nga fëmijët shumë të vegjël dhe pjesë e koleksionit klasik të Janod të lojës me role dhe imagjinare.

Materiali: Dru qershie, bojra ujë

Përmasa: 17 x 14 x 13 cm

***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

5,200L

2 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Motoçikleta Philip, Janod”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…