, ,

Mommy Bag, Puffer Black

Childhome
Availability:

2 stok


Mommy Bag Puffer është për mamin e re, që do të organizojë gjithçka për bebushin dhe për veten e saj në një çantë të vetme, pa hequr dorë nga stili luksoz i versionit të ri të Mommy Bag Puffer!

Versioni i zi Puffer i Mommy Bag është një zgjedhje fashion, ka plot ndarje, si edhe një ndarje të vogël të re, për të ruajtur çuçot e bebit!

Është ideale për në maternitet, gjatë fundjavave dhe për të përditshmen me bebin.

Në brendësi ka disa ndarje, rripa elastikë dhe një xhep të madh termik, për të organizuar pajisjet dhe ushqimin e bebit!

Përfshin edhe një jastëk ndërrimi dhe një rrip të gjatë krahu.

Mommy Bag është design original belg i Childhome nga viti 2016. 

Çantat e Childhome janë prodhuar me teknika dhe cilësi të lartë, për përdorim afatgjatë. Mirëmbajeni çantën tuaj Childhome! Mos e vendosni në sipërfaqe të ashpra dhe kujdes me objektet e mprehta!

16,600L

2 stok

Loading...
Peshë 1.5 kg
Përmasa 55 × 30 × 40 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mommy Bag, Puffer Black”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…