Sold out!
, , ,

Çanta e farmacisë!

Childhome
Availability:

S’ka stok


Farmacia ime e Vogël është çanta perfekte për të ruajtur me rregull të gjithë ilaçet dhe produktet e kujdesit për foshnjën ose vogëlushin tuaj.

Brenda:

  • ka rripa elastikë për të mbajtur shishet dhe kremërat në këmbë;
  • është e veshur me shtresë metalike për të ruajtur gjithçka të freksët.

Hapja mbyllja me zinxhirë rezistent.

Një shtesë e bukur është etiketa për të shkruar emrin e fëmijëve tuaj dhe për të personalizuar Farmacinë time të Vogël.

5,600L

Sold out!

Përmasa 18 × 18 × 22 cm
Marka

Ngjyra

Mirmbajtja

Nuk lahet në lavatriçe. Pastrohen me pecetë të njomë

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çanta e farmacisë!”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…