-30%
, , , , ,

Modular Pouf – Alice

Lilliputiens
Availability:

12 stok


Modular Pouf merr aq shumë trajta, sipas dinamikës së lojës së fëmijëve: shtrihet, përkulet, paloset, shërben si ulëse e mbështetëse…

Plot ngjyra dhe cilësore, për t’i rezistuar përodimeve intensive nga vëllezërit, motrat, shokët e kushdo, për të qenë një aksesor për vite në lojën e fëmijëve.

Mirëmbajta: Mbulesa e jashtme lahet në lavatriçe

6,880L 9,800L

12 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Modular Pouf – Alice”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…