-52%
, ,

Mobile, Balerinat

Djeco
Availability:

8 stok


Ky mobile me balerina do të magjeps fëmijë (dhe të rritur) të gjitha moshave. Ideale për tu vendosur në dhomën e një ballerine të vogël.

  • Me peshë të lehtë, pjesët individuale janë të qëndrueshme dhe të lehta, dhe lëvizin butësisht me flladin më të vogël.
  • Me anën e një fijeje transparente dhe mekanizmi rezitent ngjitjeje, mund të qëndrojë varur në tavan sipas gjatësisë së dëshiruar.
  • jesët vijnë në kutinë e paketimit të ndara në grupe dhe bashkohen sipas disa udhëzimeve të lehta grafike për të arritur ekuilibrin e figurës.
  • Pjesa me ilustrime është afërsisht 60cm e gjerë.
  • Nuk është dizenjuar për t’u varur mbi krevatin e fëmijëve.
  • Nuk ka asnjë rrezik lidhur me këtë produkt, ndaj mund ta përdorni sigurt tek fëmijët e çdo moshe.

Mobilet janë vërtetuar se janë qetësuese dhe relaksuese në dhomë, pasi lëvizin butësisht dhe duket të notojnë në hapësirë. Japin stimulim vizual dhe mprehtësi.

 

lilukids

 

1,100L 2,300L

8 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mobile, Balerinat”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…