, ,

Holiday Beret

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Masa: 2-12 vjeç

Beret e bukur, elastike, me një top të kuq, me motive festive.

  • Kapuç 100% merino wool

Produktet e Konges Slojd sigurojnë rehati, cilësi dhe mbajnë përgjegjësi sociale mbi mënyrën e prodhimit dhe produktit përfundimtar dedikuar fëmijëve.

4,800L

Prioriteti:

Compare
Marka

Materiali

100% lesh merino Në lavatriçe me 30 gradë ose më mirë, të lahet me dorë

Masa

, ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Holiday Beret”

There are no reviews yet.