, , ,

Mini Treni

Djeco
Availability:

6 stok


Mosha: 18 muaj

Treni i parë, përshtatur për më të vegjëlit, vjen me ngjyra të bukura dhe i gjithë prej druri.

Gjeni në set një tren me dy vagonë, disa shina treni, një stacion me një zile sa herë kalon treni nën të dhe dekorin me pemë.

3,800L

6 stok

Loading...
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mini Treni”

There are no reviews yet.