, ,

Me gudulis! Gërvisht mbi figura

Londji
Availability:

2 stok


  • Mosha: 4 vjeç

Një aktivitet shumë i bukur krijues, ku me anën e lapsit prej druri mund të vizatoni duke gërvishtur mbi pjesën e zezë veshjet e të gjithë figurave. Do të zbuloni plot efekte ngjyrash e shkëlqimesh dhe në fund, do të shihni një rezultat artistik për të qënë krenar!

  • Seti përmban: 10 figuara të mëdha 24cm

***

Krijuar dhe prodhuar në Spanjë, nga Londji: një projekt bashkëkohor ku takohen arti, loja dhe origjinaliteti në mënyrë të qëndrueshme, duke respektuar natyrën dhe mjedisin e punës, që nga viti 2004.

3,300L

2 stok

Loading...
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Me gudulis! Gërvisht mbi figura”

There are no reviews yet.