Sold out!
, ,

Mbrojtëse krevati 3.6m, Bloom/Red Blue

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Mbrojtëse krevati elegante krevati:

  • 360cmx30cm: mbulon plotësisht një krevat standard 60x120cm dhe pjesërisht krevatet më të mëdha.
  • E përbërë nga 100% pambuk organik
  • Mbushja (trashësi) 2 cm
  • Lahet në lavatriçe me 30 gradë
  • Lidhet pas krevatit me shiritë të bukur e fjongo dekorative

10,800L

Sold out!

Përmasa 360 × 2 × 30 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mbrojtëse krevati 3.6m, Bloom/Red Blue”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…