,

Mbrojtëse e madhe krevati 3.2m, Lemon

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Danezët e Konges Sløjd kanë krijuar mbrojtëse krevati sipas një dizajni klasik dhe shumë simpatik me limonë.

Mbulon të gjithë krevatin standard të bebes 60x120cm dhe pjesërisht krevatin me përmasa 70x140cm

  • E përbërë nga 100% pambuk organik
  • 320cm e gjatë, me mbushja (trashësi) 4 cm
  • Përfshihet një çantë e madhe me të njejtin design, që mund të përdoret për blerje, për lodra dhe shumë qëllime të tjera
  • Ka një zinxhir në anësore, në mënyrë që mbulesa lehtësisht të hiqet dhe lahet
  • Lidhet pas krevatit me shirita

12,200L

2 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mbrojtëse e madhe krevati 3.2m, Lemon”

There are no reviews yet.