,

Mbrojtëse e madhe krevati 3.2m, Etoile

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Danezët e Konges Sløjd kanë krijuar mbrojtëse krevati sipas një dizajni klasik minimalist, por ëndërrimtar, me yje të vogla.

Mbulon të gjithë krevatin standard të bebes 60x120cm dhe pjesërisht krevatin me përmasa 70x140cm.

  • E përbërë nga 100% pambuk organik
  • 320cm e gjatë, me mbushja (trashësi) 4 cm
  • Përfshihet një çantë e madhe me të njejtin design, që mund të përdoret për blerje, për lodra dhe shumë qëllime të tjera
  • Ka një zinxhir në anësore, në mënyrë që mbulesa lehtësisht të hiqet dhe lahet
  • Lidhet pas krevatit me shirita si fjongo

12,200L

1 stok

Loading...
Përmasa 360 × 4 × 30 cm
Marka

70x140cm 90x200cm

Materiali

Mbulesa e jashtme: 100% pambuk organik Çanta mbajtëse: tekstil 100% pambuk organik

Ngjyra

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mbrojtëse e madhe krevati 3.2m, Etoile”

There are no reviews yet.