,

Mbajëse biberoni, Dove

Kaloo
Availability:

4 stok


Mbajtësi biberoni për çuçat, prej pambuku, 17,5cm.

Praktike për t’u vendosur falë kapëses së drurit, si dhe e butë për bebet e vogla.

 

 

1,600L

4 stok

Loading...
3,700L for 2 item(s)
Marka

Materiali

Pambuk, dru

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mbajëse biberoni, Dove”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…