, , ,

Makina ime e parë

Janod
Availability:

5 stok


Mosha: 12 muaj

Makina e parë e bebit prej druri, dizenjuar me një kafshë të vogël simpatike.

Zgjidhni nga 3 modelet e Janod.

***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

1,300L

Prioriteti:

Marka

Mosha

Ngjyra

, ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Makina ime e parë”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…