, , , , ,

Magnete me Makina – 24 copë

Janod
Availability:

6 stok


Mosha: 18 muaj

Set me 24 magnete prej druri, për të luajtur me makina të ndryshme mbi tabela apo mbi çdo sipërfaqe tjetër magnetike.

***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

1,900L

6 stok

Loading...
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Magnete me Makina – 24 copë”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…