, ,

Ngjisni Lulet ndër Flokë

Djeco
Availability:

6 stok


Mosha: 7 vjeç

Zbukuroni figurat e vajzave me plot lule të bukura prej letre, gati të prera. 

Lulet ngjiten mbi figurë me anë të ngjitëseve bi-adezivë (të përfshira)

Përmban: 4 ilustrime me vajza , 10 fletë lulesh, 1 fletë me biadezivë dhe broshurë udhëzimi.

Dizenjuar nga Peggy Nille

1,500L

6 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ngjisni Lulet ndër Flokë”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…