, ,

Djeco, 20 Lojrat Klasike

Djeco
Availability:

4 stok


Mosha: 6-99 vjeç

Djeco risjell lojrat klasike, mos u nxeh dhe board games me stilin e tij unik artistik.

Koleksioni i 20 lojrave klasike me ilustrimet origjinale të Djeco-s është një dhuratë e shkëlqyer për fëmijë për t’u njohur me to, si dhe për të luajtur dhe menduar në mënyrë strategjike. Përfshihen:

  1. Mos u nxeh
  2. Loja e patave
  3. Shah
  4. Damë
  5. Shkallë dhe gjarpërinj
  6. dhe shumë lojra të tjera me letra dhe me zara.

Kutia përmban të gjithë gurët dhe tabelat për secilën lojë & bllok shënimesh për pikët!

E përkryer për disa argëtim pas shkollës ose argëtim për pushime shkollore.

Linku për 20 Lojrat Klasike Djeco & Rregullat

Design nga Claudia Boldt

 

6,300L

4 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Djeco, 20 Lojrat Klasike”

There are no reviews yet.