-31% Sold out!
, , , ,

Zbuloni Luanin Jack

Lilliputiens
Availability:

S’ka stok


Mosha: 9muaj

Përmasa: 23cm i gjatë

Luani simpatik Jack është i gjithë për t’u eksploruar për të vegjëlit më kurioz. Ka çdo gjë të nevojshme për të nxitur shqisat me tinguj dhe materiale të reja ndërsa argëton të vegjëlit: pasyrë, lodër për dhëmbët, pasqyrë, vibrues, kërcitje letre, e shumë të tjera.

Një dhuratë ideal, që kombinon një lojë pellush shumë të butë dhe një lojë veprimi.

Shihni videon ilustruese tek seksioni me poshtë: Detaje rreth produktit

***

Si e gjithë linja e lodrave të Lilliputiens, është e gjitha për t’u eksploruar! Produkte me cilësi të lartë, materiale interesante, design klasik. 

 

3,580L 5,200L

Sold out!

Përmasa 30 × 23 × 13 cm
Mosha

Marka

Mirmbajtja

Në lavatrice me cikël të butë 30 gradë

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Zbuloni Luanin Jack”

There are no reviews yet.