, ,

Lojra Magnetike – Xhungla

Egmont Toys
Availability:

6 stok


Mosha: 3 vjeç  

Përmasa e hapur: 66cm x 24cm

Përfshin: 59 pjesë magnetike me kafshët e xhunglës në madhësi të ndryshme & 3 sfonde

Ilustrimet e bukura e të rregullta, printuar mbi sfonde me cilësi të lartë ngjyrash

Tema: Xhungla

Kompozoni kafshët e xhunglës duke pozicionuar figurat e ndryshme me magnet mbi sfondin e madh kryesor: xhungla apo mbi dy sfondet të reja surprizë që shfaqen kur mbyllen faqet e bazës!

E shkëlqyer për udhëtime: Mjafton të palosni fletët e lojës dhe me një dorezë në krye, mund të merret me vete aty, ku e latë lojën, në udhëtime

Lojë shumë krijuese: Nxit fëmijët të përdorin imagjinatën e tyre dhe të tregojnë histori. Dhe, përdorimi i gishtërinjve të vegjël për të gjetur magnetin që i përshtatet mendimit të tyre krijues për vazhdimësinë e historisë do të ndihmojë në zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike dhe koordinimin sy-dorë. 

***

2,900L

6 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Lojra Magnetike – Xhungla”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…