-55% Sold out!
, , ,

Lojra Magnetike – Spitali Veterinar

Egmont Toys
Availability:

S’ka stok


Mosha: 3 vjeç  

Përmasa e hapur: 66cm x 24cm

Përfshin: 118 pjesë magnetike si kafshët e spitalit, njerëz, aksesorë mjekësor e shumë dekore të tjera & 3 sfonde.

Ilustrimet e bukura e të rregullta, printuar mbi sfonde me cilësi të lartë ngjyrash

Tema: Spitali Veterinar

Një mori personazhesh dhe aksesorë pozicionohen me magnet mbi sfondin e madh kryesor: dhoma e një spitali veterinar, apo mbi dy sfondet të reja surprizë që shfaqen kur mbyllen faqet e bazës. 

E shkëlqyer për udhëtime: Mjafton të palosni fletët e lojës dhe me një dorezë në krye, mund të merret me vete aty, ku e latë lojën, në udhëtime

Lojë shumë krijuese: Nxit fëmijët të përdorin imagjinatën e tyre dhe të tregojnë histori. Dhe, përdorimi i gishtërinjve të vegjël për të gjetur magnetin që i përshtatet mendimit të tyre krijues për vazhdimësinë e historisë do të ndihmojë në zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike dhe koordinimin sy-dorë. 

***

1,300L 2,900L

Sold out!

Përmasa 25 × 24 cm
Mosha

Marka

Materiali

Karton, magnet

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Lojra Magnetike – Spitali Veterinar”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…