Sold out!

Lojë uji – Soaker, Delfin

Availability:

S’ka stok


Nga Playtime Collection i Sunnylife Kids, vjen loja me peshkaqen! Thithni ujin brenda tek trupi i peshkaqenit me anë të dorezës, dhe spërkateni më pas ngado! Argëtim i garantuar në plazh apo pishinë!

  • Pa BPA.
  • Pa Phthalate.

***

Lilú Kids është rishitës i autorizuar i produkteve origjianle Sunnylife dhe SunnyKids Australia.

1,600L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Lojë uji – Soaker, Delfin”

There are no reviews yet.