Sold out!
, ,

Madhësia e kafshëve – Lojë me letra

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 3-6vjeç

Lojë me letra për 2-4 lojtarë!

Rregullat janë të thjeshta: sa më e madhe kafsha, aq më shumë shanse për të fituar!

Secili lojtar mban fshehur letrat e tij dhe hedh në tokë nga një letër. Lojtari që ka rradhën, duhet të hedh kafshën më të madhe në mënyrë që të fitojë dorën! Nëse dy kafshë janë të njëjtën madhësi, kini kujdes – do të keni një betejë me duar dhe do të fitojë më i forti!

Shumë argëtim për fëmijët e vegjël dhe perfekte për zhvillimin e aftësive të hershme në të menduarit strategjik.

Lojërat me letra Djeco janë perfekte për t’u paketuar në kutinë e tyre dhe për t’u marrë me vete në udhëtime!

 

1,500L

Sold out!

Compare
Mosha

,

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Madhësia e kafshëve – Lojë me letra”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…