, , ,

Krijoni Kafshë – 3D

Djeco
Availability:

9 stok


Mosha: 3-6 vjeç 

  • Hapi 1: Ndërtoni 4 figurina prej letre me kafshët e pyllit
  • Hapi 2: Argëtohuni më pas me stickers të transferueshme duke kompozuar, dekoruar dhe dhënë një personalitet secilës prej tyre.

Një botë e tërë vjen në jetë dhe është koha për të luajtur me lodrën tuaj!

Figurat janë me lartësi rreth 13 cm.

Përfshihen udhëzime të plota me ngjyra.

1,600L

9 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Krijoni Kafshë – 3D”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…