, , ,

Liewood Termus Ujë – Dino (350/500ml)

Liewood
Availability:

3 stok


Mund të zgjidhni nga dy përmasa me dizajnin e dinosaurit: 350 ml ose 500 ml

Shishet termike të Liewood janë prej inoksi premium 18/8 – cilësia më e lartë. Janë praktike për çdo udhëtim e për t’u marrë me vete në shkollë e kopsht!

Shishet termike janë një alternativë shumë e mirë ndaj plastikës: mbajnë të freskët ujin (çdo pije), lahen shumë mirë dhe ndryshe nga plastika, nuk ndërveprojnë me shijen dhe përmbajtjen e lëngut.

Përmban një tapë me fund me pipëz.

Mban pijet e ngrohta të ngrohta 12 h, të ftohtat të freskëta për 24H!

  • Inoks
  • Lahet me dorë;
  • Mos e lani në lavastovilje;
  • Mos e vendosni në mikrovalë;
  • Mos e përdorni për pije me gaz;
  • Mos e tejmbushni me pije të nxehta.

 

 

3,500L3,900L

Prioriteti:

6,800L for 2 item(s)
Përmasa 18 × 7 cm
Marka

Materiali

Inoks

Mirëmbajtja

Lahen në lavastovilje; jo në mikrovalë

Masa Kids

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Liewood Termus Ujë – Dino (350/500ml)”

There are no reviews yet.